Natura Dünyası

TSYD Petrol Ofisi Engelsiz Ödül Töreni Yapıldı

Engelleri Aşan Başarılar: TSYD Petrol Ofisi Engelsiz Ödül Töreni

Saran Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran’ın desteklediği ve S Sport kanalında canlı olarak yayınlanan törende açılış konuşmasını yapan TSYD Başkanı Oğuz Tongsir, etkinliğin önemini vurguladı. TSYD ailesi olarak bu özel geceye ev sahipliği yapmanın kendilerini gururlandırdığını belirten Tongsir, şu ifadeleri kullandı.

“Türkiye’de ilk kez düzenlenen böylesine özel bir geceye ev sahipliği yapmanın gururunu yaşıyoruz. Yola çıkarken kendimize ‘Spordan da Öte’ sloganını seçtik. Bu sadece spor değil, bir azim, bir inanç, bir sabır… TSYD olarak mücadele eden, ter döken, ülkesine madalya getirmek için canını dişine takan insanların engelli olduğuna inanmıyoruz. Bugün düğmeye bastık. Bu ilkti, bundan sonra geleneksel olarak her yıl düzenleyeceğiz. Bu ödül töreni her yıl yapılacak. Gençlik ve Spor Bakanlığımız ile başta Petrol Ofisi ve Saran Grubu’na ve tüm sponsorlarımıza katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.”

Törenin ana sponsorlarından biri olan Bekir Fırat da, törende bir konuşma yaparak ödüllerin sahiplerine takdiminde bulundu.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top

KEŞFET

KAMPANYALAR